• Školský klub detí zabezpečuje pre deti, ktoré plnia povinnú školskú dochádzku na základnej škole, nenáročnú záujmovú činnosť podľa výchovného programu školského zariadenia zameranú na ich prípravu na vyučovanie a na uspokojovanie a rozvíjanie ich záujmov v čase mimo vyučovania.

Výchovno-vzdelávaciu činnosť v ŠKD vykonáva päť  kvalifikovaných vychovávateliek.

Školský klub detí je v prevádzke denne v ranných hodinách od 6:00 hod. do 7:45 hod. v 1.C triede. Po vyučovaní do 16:00 hod.

ŠKD má v školskom roku 2023/2024  v prevádzke  5 oddelení.

I. oddelenie – Eva Belicová: 1.A, 2.B  trieda
        II. oddelenie – Iveta Ďubeková:  1.B, 1.C  trieda
        III. oddelenie – Martina Stieranková: 3.A, 3.B  trieda
        IV. oddelenie – Dana Kucharíková:  4.B, 2.A  trieda
        V. oddelenie -  Daniela Danielisová: 4.A, 3.B  trieda

PREBERANIE DETÍ A PRECHODY MEDZI KRÚŽKAMI

Dieťa preberá zo ŠKD zákonný zástupca alebo splnomocnená osoba OSOBNE v príslušnom oddelení, ktoré ich dieťa navštevuje.

V čase keď sme na školskom dvore si rodič takisto musí prísť pre dieťa OSOBNE a odchod dieťaťa oznámi vychovávateľke.

V prípade ak dieťa chodí samo domov (bez doprovodu zodpovednej osoby), či už pravidelne (každý deň) alebo nepravidelne (iba niektoré dni v týždni), rodič je tento spôsob odchodu dieťaťa povinný oznámiť vychovávateľke PÍSOMNÝM spôsobom (na lístok, ktorý dieťa odovzdá), kde uvedie svoje meno, meno dieťaťa, čas odchodu dieťaťa zo ŠKD a podpis. Inak dieťa nebude uvoľnené zo ŠKD, až pokým si pre neho príde rodič alebo splnomocnená osoba.

Akékoľvek odchýlky v dochádzke resp. o spôsobe odchodu (napríklad príde po dieťa iná osoba, ako je napísané v splnomocnení, alebo sa zmenil čas odchodu dieťaťa na krúžok, alebo iné...) oznamuje zákonný zástupca vychovávateľke PÍSOMNÝM spôsobom. Sprostredkované odkazy prostredníctvom detí sú neprijateľné a v žiadnom prípade nebudú akceptované.

Dieťa nebude uvoľnené na základe telefonátu.